Araç Üstü Süpürgelerde Kaçırılmayacak Fırsatlar
Bizden Teklif Almadan Karar vermeyin! Tamamen Yerli Sermaye Tamamen Yerli Üretim.
TÜMÜNÜ GÖR

Vakumlu Sokak Süpürge

Vakumlu Sokak Süpürge

Vakumlu Sokak Süpürge

Vakumlu araçlar daha çok endüstriyel alanlarda kullanılan ve temizlik açısından çok kaliteli olan makinelerdir. Bu makineler sayesinde sanayi alanları son derece temiz ve bakımlı bir hal alacaktır. Bu şekil de sanayi temizliği de kolay bir biçimde yapabileceksiniz. Yapılacak olan bu temizlikler sayesinde tek bir toz tanesi dahi kalmayacak şekilde vakumlama gerçekleşir.

yol süpürme aracı iç kesit

yol süpürme aracı iç kesit

Bu vakumlu sokak süpürgesi çok dayanıklı ve kalitelidir. Emici gücü fazla olan bu sokak süpürgesi emici özelliği ile sokaklarda sanayi alanlarında hiçbir pislik bırakmaz. Temizliği seven kişiler bu aracı alıp rahat bir biçimde kullanabilir. İsteğe göre elektrikli olarak kullanılan bu araçlar sabit elektrik alanlarında elektrik takviyesi yapılabilecektir. Ayrıca bu araçların dizel opsiyonları da bulunmakta.

Makineyi sattığımız şehirler arasında muğla vakumlu sokak süpürge firmamızda vardır. Bu tarz makineleri sadece İzmir gibi büyük şehirlerde değil küçük şehirlerde de satmaya başladık. Satış ofisimiz şehirlerde olsun olmasın istenilen her yere getirtilebilir. Getirtilen bu araçların yol masrafları da firmamıza ait olmaktadır. Firmamız sizler için her türlü ayrıntıyı büyük bir titizlik içinde düşünmektedir.

karayolu süpürge makinası

Karayolları süpürge Araçları

Makinemizde sadece kuru pislikler değil sulu pislikler de barınabilir. Tüm bu özellikleri düşünecek olursak tozu çamuru her şeyi vakumlama işlemi yapabiliyor. Çamur çekebilen bu yol süpürme araçları makineler her yerde bulabileceğiniz makineler olmamaktadır. Makineleri sizler de kullanabilir sizler de daha sağlıklı yaşam elde edebilirsiniz. Kaliteli bir makine için sizler de bizi tercih edin.

yol süpürme

yol süpürme araçları

Eskiler de olan el arabaları artık şimdiler de sadece inşaatlar da kullanılmaya başladı. El arabası eskinin en popüler temizlik araçları arasında yer alırdı. Bu araçlar ile ortam da bulunan bütün pislikler toplanır ve ortak nokta da bulunan çöplüklere dökülürdü.

Ama şuan da piyasa ya çıkan araç üstü ekipmanlar sayesinde temizlik o kadar kolay oldu ki ne el arabasına ne de farklı bir alete gerek kaldı. Bu araçlar sayesinde üstünde taşıdığı süpürge, su, pislik haznesi gibi alanlar ile temizliği tam manası ile yaparak en kaliteli ve en iyi temizliği sağlamaktadır. Bu saye de temizlik en iyi şekilde yapılmış olur.

22 Ekim 2016
1.185 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?